Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Гімназія «Діалог» готується відзначити 68-му річницю визволення Києва.

Гімназія «Діалог» готується відзначити 68-му річницю визволення Києва.


4.11.2011, 10:12

   До нашого міста наближається святкова дата, яка має велике значення не тільки для киян, але і для всього українського народу. Вже 68 років минуло із того дня, коли останнього фашиста, було вигнано з святої Київської землі. Саме 6-го листопада, учні і вчителі нашої гімназії, готуються відзначити цю світлу дату, а також вшанувати пам’ять загиблих солдат, які полягли на полі бою за рідну землю.

   Патріотизм і любов до рідної землі, виховується в учнях гімназії, з перших днів навчання. Для того, щоб краще пізнати історію свого рідного краю, існує урок, який так і називається – «Мій Київ». Вихованці гімназії вивчають історію, географічне положення, духовні та культурні надбання рідного міста.

   Радою учнівського самоврядування було запропоновано провести конкурс на найкращу стіннівку до цієї дати. Чудову ідею підтримали учні та адміністрація гімназії. Тепер у кожного класу є можливість, проявити шану і вдячність загиблим героям, які завжди будуть у нашій пам’яті, за вільний і квітучий нині Київ.

   Також в кожному класі буде проведена класна година, присвячена 68-й річниці визволення Києва, і обов’язково буде визначено переможців конкурсу пам’ятних стіннівок.

Повернутися назад