Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Декада фізичної культури «Молодь обирає здоровий спосіб життя»

Декада фізичної культури «Молодь обирає здоровий спосіб життя»


11.05.2019, 14:45

У нашій гімназії проходила декада фізичної культури«Молодь обирає здоровий спосіб життя». Тиждень був насичений і цікавий.

У рамках декади фізичної культури були проведенні змагання з футболу серед 6-7 класів та 8-9 класів. У підгрупі 6-7 класів І місце виборола команда 7–Б класу, ІІ місце посіла команда 7–А класу і почесне ІІІ місце - команда 6–Б класу.

У підгрупі 8 – 9 класи: І місце зайняла команда 9–Г класу,ІІ місце посіла команда 9–Б класу, ІІІ місце - команда 8–В класу.

Для учнів 6 класів відбулася естафета «Ми за здоровий спосіб життя». Команди старанно виконували всі конкурсні завдання. Діти були задоволенні і отримали позитивний досвід. Призові місця було розподіленотаким чином: І місце – команда 6–В класу, ІІ місце – команда 6–А класу, ІІІ місце – команда 6–Г класу.

Також відбулися змагання з волейболу. Участь у них взяли команди 9-10 класів. Змагання закінчилися з такими результатами: І місце посіла команда 9-А класу, ІІ місце - команда 9–В класу, ІІІ місце - команда 9–Б класу.

Серед команд 7-8 класів змагання були запеклими: І місце - команда 8–В, ІІ місце - команда 8–А, ІІІ місце - команда 7–А.

Для учнів 5-х класів були проведені уроки на тему «Здоровий спосіб життя». Діти переглянули презентації, підготовлені ученицями 9-Б класу Голіковою Валерією та Сараненко Анастасією, взяли участь у вікторині та жваво відповідали на запитання, пов'язані з темою здоров'я.

Декада закінчилася конкурсом команд 10-х класів на підтримку Всеукраїнського проекту «Молодь обирає здоровий спосіб життя». Захід пройшов на високому рівні. Кафедра фізичної культури дякує Валентині Василівні за плідну працю та допомогу в організації заходу, а також учням 10-х класів,їх класним керівникам. Всім бажаємо міцного здоров'я та успіхів.


Повернутися назад