Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Декада фізики та хімії 2019

Декада фізики та хімії 2019


23.04.2019, 15:37

З 5 по 19 квітня в гімназії «Діалог» відбувалась декада фізики та хімії. Протягом цього періоду учні мали змогу стати учасниками цікавих заходів.

На уроках природознавства п’ятикласники, вивчаючи тему «Водне середовище життя», представили проекти «Рекордсмени водного середовища». Учні сьомих класів, які перший рік вивчають фізику, дізналися багато цікавого про оптичні явища в природі та техніці. Восьмикласники ознайомилися з історією розвитку засобів зв’язку. Урок«Інтернету - 50» не залишив байдужим нікого. Дев’ятикласники відкрили для себе нові сторінки в історії космонавтики. А ось десятикласники взяли участь в уроці – диспуті «Ваші поради Прем’єр - міністру: чи доцільно розвивати альтернативну енергетику в Україні». Учням одинадцятих класів було запропоновано урок- гру «Там, де не чути голосу».

Також гімназисти взяли участь у хімічну дайджесті «Новини органічної хімії», виставці моделей органічних сполук, конкурсі поетів – хіміків «Хімія у віршах». Надзвичайне враження на учнів справив усний журнал «Що ми їмо? Єшки», де діти отримали вичерпну інформацію про вміст етикеток харчових продуктів. Бажаємо всім учням успіхів у вивченні цікавих природничих наук.Повернутися назад