Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Година патріотичної пам’яті «І мовчки сотня непокорених героїв відходила у чисті небеса»

Година патріотичної пам’яті «І мовчки сотня непокорених героїв відходила у чисті небеса»


28.02.2019, 10:07

На годину патріотичної пам’яті «І мовчки сотня непокорених героїв відходила у чисті небеса» до бібліотеки №133 завітали учні 9-Б класу гімназії «Діалог».

Завідувач бібліотекою Клавдія Іваненко розповіла присутнім про те, що п’ять років тому головна площа країни стала символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей, і що за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі.

Клавдія Григорівна звернула увагу учнів на те, що ми сьогодні в скорботі й з великою вдячність згадуємо Героїв світлої пам’яті Небесної Сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть з небес за нами та нашими вчинками.

Всі присутні під спів лемківської пісні «Пливе кача по тисині» вшанували світлу пам’ять про тих, хто навічно впав на Майдані за нашу свободу.

В ході розповіді були використані уривки з документальних фільмів та телевізійних хронік часів тих подій, а також супроводжувалася відео презентацією «День пам’яті Героїв Небесної Сотні».


Повернутися назад