Feedback RSS Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 15 хв.
3 10.25-11.10 15 хв.
4 11.25-12.10 10 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

 

Опитування користувачів

Чи подобається Вам сайт гімназії?

Дуже подобається
Так, але є недоліки
Посередньо
Не подобається

   

Календар

«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Списки учнів, які приймають участь у конкурсному випробуванні до вступу в гімназію «Діалог».

»
24.05.2012, 09:39Переглядів: 870

І група

№ п/п
П.І.Б. учня
1.
 Афанасьєва Катерина Валеріївна
2.
 Безсмертний Ілля Володимирович
3.
 Бердочник Ксенія
4.
 Бондаренко Олена
5.
 Васькевич Ілля Володимирович
6.
 Вознюк Макар Сергійович
7.
 Володько Станіслав Юрійович
8.
 Ворона Вікторія Олександрівна
9.
 Вронський Владислав В’ячеславович
10.
 Глинянський Сергій Сергійович
11.
 Гогсадзе Софія Олександрівна
12.
 Дармограй Юлія Сергіївна
13.
 Заяєва Анастасія Володимирівна
14.
 Звягельський Євгеній Олександрович
15.
 Казьмірук Георгій Сергійович
16.
 Калашніков Олексій Вадимович
17.
 Марчан Марк Олегович
18.
 Менчинський Богдан Олександрович
19.
 Пальчевський Олексій Русланович
20.
 Подопригора Олександр Андрійович
21.
 Потайчук Анастасія Олегівна
22.
 Приступа Аліна Анатоліївна
23.
 Пус Максим Юрійович
24.
 Старовойт Марія Олексіївна
25.
 Супрун Аліна Євгенівна
26.
 Тищенко Нікіта Максимович
27.
 Харченко Ольга Ігорівна
28.
 Худолей Арсеній Сергійович
29.
 Щербакова Яна
30.
 Яблонський Антон Станіславович

 
ІІ група

№ п/п
П.І.Б. учня
1.
 Богдан Валерія Віталіївна
2.
 Борко Дмитро Андрійович
3.
 Бородавко Кирило Михайлович
4.
 Горбатюк Марина Едуардівна
5.
 Добровольський Всеволод Олександрович
6.
 Долгова Єлизавета Олегівна
7.
 Жилезко Артем В’ячеславович
8.
 Зброжек Сергій Сергійович
9.
 Іванова Дар’я Сергіївна
10.
 Карацюба Дмитро Олегович
11.
 Кирик Євгеній Юрійович
12.
 Коханко Анастасія Ігорівна
13.
 Кузенкова Марія Валентинівна
14.
 Куций Герман Віталійович
15.
 Лазаренко Владислава Олексіївна
16.
 Мошнянко Анастасія Андріївна
17.
 Олешко Антон Олегович
18.
 Панченко Гліб Станіславович
19.
 Панченко Єгор Станіславович
20.
 Парамонова Вероніка Сергіївна
21.
 Пилипенко Христина Андріївна
22.
 Півторак Анна Анатоліївна
23.
 Радзієвська Анастасія Євгенівна
24.
 Роздобудько Олександр Сергійович
25.
 Савельєв Олександр Андрійович
26.
 Саган Владислава Геннадіївна
27.
 Тутакова Анастасія Андріївна
28.
 Улещенко Анастасія Олександрівна
29.
 Хачатрян Каріна Мартунівна
30.
 Чубов Кирило Анатолійович

 
ІІІ група

№ п/п
П.І.Б. учня
1.
 Аршанікова Катерина Сергіївна
2.
 Аршанікова Світлана Сергіївна
3.
 Булатецький Антон Володимирович
4.
 Валяєв Михайло Андрійович
5.
 Вітрова Вікторія Олександрівна
6.
 Ворожбит Олександр Петрович
7.
 Гаврилюк Анна
8.
 Галій Роман Петрович
9.
 Гінчук Валерія Дмитрівна
10.
 Головешко Віталіна Петрівна
11.
 Гуляницька Анастасія Олександрівна
12.
 Демчишин Ірина Степанівна
13.
 Дудченко Ірина Андріївна
14.
 Духота Ольга Олександрівна
15.
 Дяченко Софія Михайлівна
16.
 Дьяков Ілля Євгенович
17.
 Захарченко Надія Миколаївна
18.
 Зеленько Єлизавета Сергіївна
19.
 Кот Максим Миколайович
20.
 Кочерга Поліна Євгенівна
21.
 Кротюк Анна Олександрівна
22.
 Матюшко Анастасія Миколаївна
23.
 Полякова Яна Петрівна
24.
 Сараненко Антон Дмитрович
25.
 Сєдих Іван Олександрович
26.
 Соболєв Кирило Олександрович
27.
 Соловйова Евеліна
28.
 Черпак Тетяна Артурівна
29.
 Шипунов Богдан Андрійович
30.
 Ярошенко Ярослав Андрійович

 
ІV група

№ п/п
П.І.Б. учня
1.
 Абдрахманова Аеліта Маратівна
2.
 Алєшко Андрій Олександрович
3.
 Андріяш Олександр Олександрович
4.
 Давидзон Дар’я Олексіївна
5.
 Дереза Валерія Олександрівна
6.
 Дереза Олександра Олександрівна
7.
 Задорожний Гліб Олександрович
8.
 Ісаєва Катерина Олександрівна
9.
 Корнус Артур Віталійович
10.
 Малиновський Сергій Олександрович
11.
 Мещеряков Євгеній Валентинович
12.
 Місюренко Олексій Володимирович
13.
 Нечупій Аліна Віталіївна
14.
 Однопозов Дмитро Олександрович
15.
 Скрипак Ярослав Євгенійович
16.
 Штонда Анастасія Андріївна

Перегляньте також:


 

Hosting Ukraine
Всі навчальні заклади України