Feedback RSS Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 15 хв.
3 10.25-11.10 15 хв.
4 11.25-12.10 10 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

 

 

 

Календар

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Мала академія наук

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Свята

Календар свят і подій

Списки учнів 5-х класів

»
13.08.2020, 12:16Переглядів: 644

5-А клас – економічний профіль.

Класний керівник: Сердюк Алла Миколаївна – кабінет 3-310 (вчитель української мови та літератури)

  1. Аладіна Алевтина Олександрівна
  2. Барабаш Марія Дмитрівна
  3. Бірюк Єгор Олексійович
  4. Брежатий Євгеній Сергійович
  5. Булаєнко Ілля Олександрович
  6. Вальківська Владислава Олександрівна
  7. Гришин Нестор Олексійович
  8. Гуленко Маріанна Олександрівна
  9. Гутевич Поліна Максимівна
  10. Желепа Юрій Михайлович
  11. Кисіль Дарія Андріївна
  12. Ковальчук Аліна Валеріївна
  13. Корольов Назар Андрійович
  14. Леус Анастасія Максимівна
  15. Пишняк Артем Антонович
  16. Ринка Ярослав Олександрович
  17. Романчук Яна Миколаївна
  18. Совецький Єгор Павлович
  19. Солецька Анастасія Віталіївна
  20. Соломаха Данило Олександрович
  21. Солоневич Єгор Андрійович
  22. Суббот Мілана Вячеславівна
  23. Твердохліб Марія Андріївна
  24. Трокоз Аліна Олександрівна
  25. Турчин Вадим Юрійович
  26. Хавро Дмитро Андрійович
  27. Чуб Єгор Ігорович
  28. Шептуха Маряна Андріївна
  29. Яременко Олександр Сергійович

5-Б клас - економічний профіль.

Класний керівник: Корнелюк Тетяна Євгенівна– кабінет 3-201 (вчитель фізики)

  1. Баклан Тимофій Сергійович
  2. Бойко Андрій Юрійович
  3. Вавшко Софія Андріївна
  4. Висланько Анастасія Сергіївна
  5. Гайдай Антон Вячеславович
  6. Давиденко Ясна Євгенівна
  7. Демідов Владислав Олексійович
  8. Заіка Катерина Петрівна
  9. Зленко Аріна Євгенівна
  10. Касяненко Анастасія Русланівна
  11. Кірій Мирон Платонович
  12. Кірій Михайло Платонович
  13. Кулєшов Ярема Максимович
  14. Лавришин Єгор Тарасович
  15. Ловчикова Антоніна Олександрівна
  16. Майданюк Ілля Ігорович
  17. Мариненко Вадим Владиславович
  18. Москаленко Марія Тарасівна
  19. Мирний Ярослав Володимирович
  20. Нагайчук Єва Володимирівна
  21. Островерх Богдан Сергійович
  22. Паламаренко Даря Олександрівна
  23. Паламарчук Олександр Сергійович
  24. Парінов Данило Сергійович
  25. Пожар Максим Максимович
  26. Самоїд Софія Ігорівна
  27. Сіряківський Ярослав Юрійович
  28. Січенко Давид Олегович
  29. Третяк Софія Олегівна
  30. Шохіна Елеонора Денисівна

5-В клас – поглиблене вивчення іноземних мов.

Класний керівник: Зборовська Олена Володимирівна – кабінет 1-307 (вчитель інформатики)

  1. Волкова Варвара Григорівна
  2. Воронкіна Аріана Арсенівна
  3. Гевчук Захар Ігорович
  4. Голяковський Іван Олегович
  5. Денисевич Ангеліна Вікторівна
  6. Дорошенко Валерія Дмитрівна
  7. Дудко Ярослава Олегівна
  8. Капуста Дмитро Олександрович
  9. Кириченко Ілля Валентинович
  10. Клименко Арина Олександрівна
  11. Коваль Богдана Максимівна
  12. Корнус Артем Віталійович
  13. Коромислов Георгій Ярославович
  14. Костюк Андрій Романович
  15. Кулага Марія Валеріївна
  16. Кухарчук Катерина Арсеніївна
  17. Логайко Іван Михайлович
  18. Лопатіна Вікторія Віталіївна
  19. Митрофанова Аріна Артемівна
  20. Платовська Злата Сергіївна
  21. Самойленко Іван Сергійович
  22. Солдатченко Соломія Іванівна
  23. Талько Даря Вікторівна
  24. Шевченко Матвєй Сергійович
  25. Шелехань Валерія Русланівна
  26. Якімчук Анастасія Павлівна

5-Г клас – поглиблене вивчення іноземних мов.

Класний керівник: Мегрін Наталія Миколаївна – кабінет 3-207 (вчитель української мови та літератури)

  1. Акань Святослав Андрійович
  2. Біла Єлізавета Миколаївна
  3. Білоус Назарій Анатолійович
  4. Гостра Катерина Максимівна
  5. Ільюхіна Анастасія Олегівна
  6. Каплун Семен Владиславович
  7. Каратнюк Єлизавета Євгенівна
  8. Ковтун Анна Олегівна
  9. Кореняка Гліб Сергійович
  10. Кривошапова Анна Андріївна
  11. Кулик Софія Дмитрівна
  12. Левицька Анастасія Дмитрівна
  13. Леоненко Павло Олександрович
  14. Лобунець Марія Олегівна
  15. Любинський Данило Олексійович
  16. Платонов Назарій Олександрович
  17. Ракша Єгор Володимирович
  18. Рженецька Поліна Романівна
  19. Сєлюніна Каміла Станіславівна
  20. Ткаченко Ярослав Олексійович
  21. Третяк Максим Дмитрович
  22. Хмилевська Аріна Ігорівна
  23. Хрисєва Альбіна Андріївна
  24. Шахін Альп Гірай
  25. Шевченко Анастасія Олександрівна
  26. Щьоголєв Артем Олександрович
Теги: списки

Перегляньте також:


Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти
[attachment=120:Постанова МОЗ України №42 Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)]
Вакансії на 2020-2021 навчальний рік
Назва предмет Кількість годин Примітка Учитель англійської мови 18 на умовах строкового трудового договору – з 01.09.2020 до 20.08.2021 Учитель німецької мови 19 на умовах строкового трудового договору – з 01.09.2020 до 20.08.2021 Учитель
Територія обслуговування гімназії «Діалог»
  Територія обслуговування гімназії «Діалог»: вул. Кошиця, 3Б, 4, 4А, 7, 7А; вул. Олійника, 3, 5, 7, 9, 11; вул. Ахматової, 3; вул. Ревуцького, 20, 24/4, 30/1, 34, 34А, 36/2.
Допоміжні матеріали для осіб залучених до ЗНО в 2020 році (Оновлено 23.06.2020)
[attachment=118:Особливості роботи старшого інструктора (інструктора) під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання в період карантину] [attachment=119:Особливості роботи чергового під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання в період карантину] [attachment=111:Особливості роботи старшого інструктора (інструктора) під час проведення пробного ЗНО в період карантину]
Дистанційна лінійка з нагоди свята Останнього дзвоника в гімназії «Діалог»
Дистанційна лінійка з нагоди свята Останнього дзвоника в гімназії «Діалог» з відео-вітаннями від директора гімназії Лариси Петрівни Кузьминець, учнів гімназії та батьківського комітету.
 

Hosting Ukraine
Всі навчальні заклади України
Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook