Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Освітянські новини > Анонсовано перший центр з інклюзивної освіти у Миколаєві

Анонсовано перший центр з інклюзивної освіти у Миколаєві


18.09.2018, 10:35

В Міністерстві освіти і науки повідомляють, що до кінця року відкриють перший в Україні дослідно-практичний центр з підтримки інклюзивної освіти. Центр працюватиме на базі Чорноморського національного університету ім. Могили у межах проекту «RInnoHUB».

Планується, що центр стане платформою для обміну досвідом певними фахівцями, а також вивчатимуть нові методики роботи з дітьми.

До роботи дослідно-практичного центру будуть залучені науковці та практичні психологи. Разом з фахівцями інклюзивно-ресурсних центрів та вчителями, які працюватимуть у інклюзивних класах, вони складатимуть індивідуальні програми розвитку, зокрема для тих дітей, які мають комбіновані форми порушень. У центрі також надаватимуть консультації щодо роботи з дітьми, проводитимуть тренінги, семінари для профільних педагогів та майстер-класи.

Створення наукового дослідно-практичного центру фінансується коштами державного та обласного бюджету, а також спеціальних програм Європейського Союзу. 

За матеріалами osvita.ua


Повернутися назад