Feedback RSS Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 15 хв.
3 10.25-11.10 15 хв.
4 11.25-12.10 10 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

 

Опитування користувачів

Чи подобається Вам сайт гімназії?

Дуже подобається
Так, але є недоліки
Посередньо
Не подобається

   

Календар

«    Липень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Завантаження

»
17.10.2010, 20:29Переглядів: 644

Перегляньте також:


  Виставка дитячих виробів «Осінні фантазії»
     30 вересня 2010 року в гімназії «Діалог» відбулася виставка дитячих виробів «Осінні фантазії», присвячена 20-річчю навчального закладу.     Всі класи мали можливість розкрити свою творчість, проявити фантазію, використавши природні матеріали, даровані матінкою - Землею.     Кожна ікебана - це витвір мистецтва. Неначе господарка – осінь завітала у гості з казковими героями. Кожна робота заслуговує уваги, в яку дитина вклала частинку своєї душі, вміння, власне бачення прекрасного.  


  До 20-ї річниці заснування гімназії «Діалог» (+ФОТО +ВІДЕО)
     У школи, як і в кожної людини є своя доля, своя неповторна біографія і пишуть її закохані в свою справу, інтелігентні, вічно молоді особистості, що знаходяться у постійному творчому пошуку. Саме такі якості притаманні колективу гімназії «Діалог» міста Києва, яка цього року відзначає двадцяту річницю від дня створення.  


  Учнівське самоврядування – шлях до цікавого, самостійного життя. Учнівське самоврядування – шлях до цікавого, самостійного життя.
      У 2000-му році, шляхом справжніх виборів, у гімназії «Діалог», було обрано першу Раду учнівського самоврядування. До цієї організації увійшли найактивніші учні школи, які відрізнялись успішним навчанням, мали характер лідера та чітко визначали свої життєві потреби.    Тільки з такими характерними рисами учень міг увійти до складу самоврядування. Головною метою діяльності такої Ради, є задоволення потреб учнівської молоді в організації шкільного та позашкільного життя, а також формування гідного громадянина України на основі загально людської моралі, національної культури, традицій та духовності українського народу. Ці вимоги лишаються не змінними вже на протязі 10-ти років, змінюється тільки склад ради.    Кожного року, у квітні місяці, гімназисти за допомогою бюлетенів обирають голову Ради самоврядування, який(яка) на їх думку відповідає всім вимогам учнівської молоді. У 2010 році, на цей пост було затверджено Наталку Патенок, яка із своєю заступницею Тетяною Луценко та усією командою, гідно виконують свої обов’язки, відповідні вимогам статуту такої організації. Також до самоврядування відносяться комісії, які допомагають слідкувати за успішністю та зайнятістю учнів гімназії. До таких комісій відносяться :- навчально-дисциплінарна комісія- комісія здоров’я та спорту- комісія «Дозвілля»- комісія соціального захисту та милосердя- туристично-краєзнавча комісія- інформаційна комісія    Раз на тиждень Рада учнівського самоврядування збирається усією командою, щоб самостійним шляхом, вирішувати складні буденні питання, які турбують сучасну молодь, а також приємні, які стосуються організації свят та навчального процесу.    Самоврядування – це шлях до само організованості, самостійності, а також реалізації себе у світі.    Тож побажаємо нашим активістам мудрості, натхненної праці, та успіху, бо ви робите гарну справу!    Пам’ятайте, стати успішним ніколи не пізно!


  Електронні джерела
  Методичне об'єднання вчителів фізичної культури (голова Білоус Н.Є.) Методичне об'єднання вчителів іноземних мов (голова Маркова І.А.)Методичне об'єднання вчителів історії та правознавства (голова Гаврилюк Ж.М.)Методичне об'єднання вчителів біології, фізики, хімії, географії та економіки (голова Шкоденко Н.М.)Методичне об'єднання вчителів образотворчого мистецтва, музики та трудового навчання (голова Крижановська Н.М.)Методичне об'єднання вчителів зарубіжної літератури та російської мови (голова Толстенко Л.М.)Методичне об'єднання вчителів української мови та літератури (голова Зуєва Л.Б.)Методичне об'єднання вчителів фізичної культури (голова Білоус Н.Є.)Методичне об'єднання вчителів математики та інформатки (голова Рожкова Т.Ф.)


  Свято Першого дзвоника Свято Першого дзвоника
  Віддзвеніла сонячна веселка, з дерев кружляючи впало перше листя, і на останньому літньому подиху, забриніла перша осіння мелодія. Кожного року чарівниця осінь зустрічає учнів всієї землі, чудовим святом першого дзвоника. Не минає це свято і гімназію «Діалог». Вже о восьмій годині ранку 1-го вересня гімназійний двір став наповнюватися дзвоном дитячих голосів, трішки схвильованими батьками і добрими гостями, які кожного року зустрічають «День знань» разом з гімназистами.


 

Hosting Ukraine
Всі навчальні заклади України