Feedback RSS Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 15 хв.
3 10.25-11.10 15 хв.
4 11.25-12.10 10 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

 

Опитування користувачів

Чи подобається Вам сайт гімназії?

Дуже подобається
Так, але є недоліки
Посередньо
Не подобається

   

Календар

«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Презентація плавання та ЛФК

»
15.08.2011, 15:36Переглядів: 2996
У приміщенні басейну  гімназії «Діалог» надаються послуги:
 • плавання для дорослих та дітей;
 • лікувальна фізична культура та плавання для дітей з порушеннями постави.
 •  
  Презентація плавання та ЛФК
   

      Здоров’я – це найвищий дар природи, найбільше багатство людини, берегти, розвивати та укріплювати здоров’я ніколи не буває пізно!

     «Мудра людина зразу робить те, що немудра в кінці свого життя!», сказав древній філософ. Станьте мудрими! Слідкуйте за своїм здоров’ям та за здоров’ям своїх дітей!

     Обстежуючи дітей шкільного віку, лікарі прийшли до висновку, що майже всі діти мають відхилення у стані здоров’я, а особливо опорно-рухового апарату, такі як викривлення хребта, сколіози, інше. Разом з хребтом деформується грудна клітина і ребра, що в свою чергу, викликає зміни у м’язах самого хребта, міжреберних м’язів і м’язів тулуба. Деформація грудної клітини тягне порушення в легенях, зменшується життєвий об’єм легень і знижується насиченість тканин киснем. Відбуваються зміни і в серцево-судинній системі.

     Для підтримки та розвитку власного здоров’я для дорослих та дітей адміністрація гімназії «Діалог» пропонує заняття плаванням у басейні гімназії. Систематичне плавання на сьогоднішній день дає саму велику ефективність для здоров’я серед інших видів фізичної культури.

     Плавання тренує м’язи всього тіла, особливо верхньої її частини. Займатися плаванням можуть всі. З плавання найбільш раціонально починати залучатися до активного здорового способу життя.

     Під час плавання людина долає опір води. Горизонтальне положення тіла, невагомість сприяють активному кровообігу у працюючих м’язах, розвивають і укріплюють серце, дихальну та нервову систему. Заспокійлива дія плавання корисна для міцного сну. Плавання знімає втому! Активні рухи у воді активізують кращий відтік жовчі, роботу підшлункової залози, печінки, нирок. Жовч не застоюється, зменшується можливість виникнення каменів, покращується робота цих органів. Завдяки плаванню підвищується гемоглобін крові, збільшується кількість еритроцитів.

     Фізичні вправи у воді, плавальні рухи укріплюють м’язи, зв’язки, формують правильну поставу, попереджують сколіози, особливо у дітей, коли формується руховий апарат. Хребет у дітей м’який, еластичний, у воді він формується правильно. Завдяки плаванню діти уникають розвитку плоскостопості. Якщо людина сутула, плавання допомагає створити м’язовий корсет, розвиває слабкі м’язи спини, що не тримають хребет у правильному положенні.

     У приміщенні басейну гімназії «Діалог» дітям з порушенням постави надаються  послуги з лікувальної фізкультури. Заняття проводять досвідчені інструктори. Це унікальна можливість об’єднати заняття плавання та лікувальної фізкультури. Подовженість такого заняття 1,5 години.

     Звичайно, хворобу краще попередити, чим лікувати, але плавання та фізкультура допомагають позбутися багатьох захворювань. Зверніть увагу на те, що кісткова система людини перестроюється на протязі всього життя. У шкільному віці виникає процес заміни хрящової тканини та зв’язок елементів хребта на кісткову. У цей період неправильні пози, важка праця, перевантаження при виконанні фізичних вправ можуть викликати різкі порушення постави. Найбільша нестійкість хребта виникає у віці 11 – 15 років. Це вік вторинного витягування хребта у період статевого росту, інтенсивно виростає хребет, м’язова система трохи запізнюється. Фізичні рухи, раціональне фізичне навантаження, вправи лікувальної фізкультури позитивно впливають на хребет. Ось чому лікувальна фізична культура найбільше показана в цьому віці для виправлення постави. Далі у старшому шкільному віці кістки стають більш міцними, хребет добре переносить фізичні навантаження, збільшується м’язова сила, закінчується формування постави. Без гарного фізичного розвитку неможлива правильна постава. Потрібно завжди слідкувати за дітьми, неправильне сидіння за партою, столом швидко закріплюються в умовні рефлекси, переучувати дитину дуже важко, виникає асиметрія м’язів, що тягне деформацію хребта. При цьому порушується робота всіх органів та систем. Наприклад при круглій спині різко зменшується об’єм легенів, дихання поверхневе, окисні процеси погіршуються. Це приводить до головної болі, анемії, погіршенню зору, інших захворювань, які турбують людину на протязі всього життя.

     Для виправлення постави при захворюванні на сколіоз потрібні комплекси спеціальних вправ та систематичне плавання у басейні. При сколіозі змінюються умови статичного навантаження на зону росту хребців і порушується їх нормальний розвиток у період росту дитини, деформація хребта може збільшуватися, захворювання може прогресувати. Розвантажити хребет, зменшити тиск на між хребцеві хрящі здатне плавання, воно веде до виправлення постави. У плаванні іде природне розвантаження хребта, зникає асиметрія у роботі м’язів, складаються умови для нормального росту тіл хребців. Витягування хребта під час спеціальних вправ доповнює розвантаження зон росту. Одночасно укріплюються м’язи хребта і всього скелету, вдосконалюється координація рухів, виховується почуття правильної постави.

     Маса тіла людини у воді стає легшою, тому руховий апарат звільняється від значних зусиль, які витрачаються на утримання тіла в вертикальному положенні. Завдяки плаванню при відсутності значних статичних зусиль напрацьовується плавність рухів та вміння розслабити м’язи тіла. Тиск води на дихальну систему призводить до тренування органів дихання, добре розвиваються легені.

     Також під час плавання виникають значні зміни в організмі людини, іде процес загартовування, найміцнішого оздоровчого фактору. Підвищується стійкість проти коливань температури повітря, стійкість до простудних захворювань, покращується імунітет. Перебування у воді викликає підвищену віддачу тепла. Захисною реакцією організму на прохолодну воду є рефлекторне утворення тепла в організмі, кров приливає з внутрішніх органів до шкіри, яка стає червоною, теплішою. В організмі утворюється тепло, свіжість та бадьорість. Але якщо вода в басейні дуже тепла, вона діє навпаки – викликає спочатку приємне відчуття тепла, потім зростає втома, розслаблення, бажання відпочити і поспати. Ні тренувального, ні ефекту загартування та бадьорості  не відбувається.

     Всесвітня організація охорони здоров’я віддала першість з усіх видів спорту, які позитивно впливають на організм людини – плаванню тому, що воно сприяє оздоровленню, загартуванню, всебічній фізичній підготовці, продовженню активного життя та позитивним емоціям.

     Дорослі та діти мають можливість відвідувати басейн гімназії «Діалог», а плавання не тільки приносить в їхнє життя приємні моменти радості та насолоди, але, що найголовніше, сприяє оздоровленню, профілактиці та загальному зміцненню організму.

     Кожна дитина під прямим наглядом і активною допомогою тренерів з плавання проходить поетапний курс тренування та навчання  плавання способами «кроль на грудях», «кроль на спині», «брас» та «батерфляй». Також в кінці кожного уроку на дітей чекають різноманітні ігри, а набувши достатнього досвіду - стрибки у воду. Змагання між плавцями додають бажання швидше засвоїти зазначені способи плавання та оволодіти необхідними навичками, щоб стати переможцем та відчути смак перемоги.

   Що ж нам дають систематичні заняття?

  Підвищують рівень здоров’я та підтримують ідеальну вагу.
  Фізично загартовують організм та попереджують м’язову дряблість.
  Підвищують енергетику людини, її розумові здібності.
  Покращують імунітет та опір стресам.
  Загартовують нервову систему, людина стає більш психічно врівноважена.
  Розвивають впевненість у собі, дисциплінованість.
  Підвищують працездатність та результативність роботи.
  Оздоровлюють весь організм.

   Презентація плавання та ЛФК Презентація плавання та ЛФК Презентація плавання та ЛФК

  Завітайте до нас!
  Адміністрація гімназії «Діалог»


  Перегляньте також:


   День Європи, а саме - Німеччина
      21 травня, як ми вже знаємо, у всіх європейських країнах святкується день Європи. Кожен рік ми дізнаємося щось нове про одну із країн – Німеччину. Напередодні цього дня, відбулась презентація про відомих німецьких казкарів. Всі наші улюблені казки дитинства такі як Білосніжка, Король-Дроздобород, Карлик-ніс були творами саме німців.


   Не повторяться ніколи, тих чудових 10 літ…
      30 травня, у багатьох школах міста Києва, пройшли випускні вечори. Розмаїття вишуканих суконь, гарних зачісок та дорогих костюмів, створювали не повторну атмосферу свята. В цьому році гімназія «Діалог», випустила у доросле життя 41-го учня.


   Останній дзвоник срібно продзвенить…
      У чудовий весняний ранок, 27 травня, на шкільному подвір’ї гімназії «Діалог», зібралися дуже багато людей. І це не дивно, адже учні прийшли зі своїми батьками до школи, щоб почути срібний дзвін останнього дзвоника. Дитячі посмішки та гарний настрій панували на святі, від самого початку лінійки.


   Милосердя в гімназії «Діалог»
      Під час Кримської війни 1853-1856 роки 202 сестри милосердя Крестовоздвиженської общини поруч з солдатами російської армії захищали місто Севастополь.     Вони на полі бою робили перев'язки пораненим, прали їх одяг, виносили з поля бою.     14 квітня 2011 року в гімназії «Діалог» відбулися змагання юних «Сестер милосердя» з воєнізованої гри. Читайте розгорнуту новину.


   В рамках проекту «Вибір успішної професії » відбувся науково-практичний семінар
      19 квітня 2011 року  в рамках проекту «Вибір успішної професії » відбувся науково-практичний семінар  на якому були присутні вчителі та класні керівники, які  є учасниками  експериментальної програми.    План роботи семінару-консультації дивіться в розгорнутій новині.  


   

  Hosting Ukraine
  Всі навчальні заклади України