Feedback RSS Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 15 хв.
3 10.25-11.10 15 хв.
4 11.25-12.10 10 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

 

 

 

Календар

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

Свята

Календар свят і подій

5-Г клас

23.08.2017, 10:28Переглядів: 1145

Список учнів 5-Г класу

1. Абрамичева Анна Андріївна
2. Дибченко Ян Артемович
3. Дміщук Анастасія Павлівна
4. Дубовицька Марія Вікторівна
5. Жура Софія Русланівна
6. Захарова Анастасія Максимівна
7. Капуста Марія Олександрівна
8. Козоріз Дар’я Андріївна
9. Кривошеєва Анастасія Сергіївна
10.Кушнарьова Даря Андріївна
11.Літвін Вікторія Вікторівна
12.Макаренко Ярослава Станіславівна
13.Нестеренко Маргарита Олександрівна
14.Орловська Катерина Василівна
15.Піляшенко Софія Романівна
16.Полулях Марія Сергіївна
17.Потіпака Софія Єгорівна
18.Прокопчук Артем Олегович
19.Рабенко Аліна Юріївна
20.Румак Олексій Ігорович
21.Сподін Євгеній Олександрович
22.Супрунова Марія Ігорівна
23.Ткаченко Володимир Віталійович
24.Трекурова Анастасія Сергіївна
25.Фісаревська Дар’я В’ячеславівна
26.Халько Каріна Юріївна
27.Хлопчур Ірина В’ячеславівна

Перегляньте також:


5-В клас
Список учнів 5-В класу 1.Алентьєва Софіта Сергіївна 2.Білан Дарина Олексіївна 3.Вакуліна Катерина Максимівна 4.Гончар Маріана Вікторівна 5.Гром Галина Ігорівна 6.Довгопола Поліна Євгенівна 7.Журід Дар’я Сергіївна 8.Зубатіна Надія Віталіївна 9.Козлов Савелій Дмитрович 10.Корпусенко Анастасія Олександрівна 11.Кучер Максим Антонович 12.Мамонтова Єлизавета Владиславівна
5-Б клас
Список учнів 5-Б класу 1.Алікберов Максим Юрійович 2.Антоненко Ілля Анатолійович 3.Антонов Артем Олександрович 4.Артюшенко Ярослав Володимирович 5.Асташева Олександра Олександрівна 6.Горбатенко Дарина Сергіївна 7.Дзензель Владислав Вікторович 8.Думік Владислав Павлович 9.Дьордяй Тимофій Іванович 10.Жомір Максим Вікторович 11.Коваленко Максим Дмитрович 12.Крамар Анатолій
5-А клас
Список учнів 5-А класу 1. Бабешко Домініка Сергіївна 2. Булана Софія Максимівна 3. Гаєнко Анастасія Русланівна 4. Гарбузов Давид Євгенійович 5. Гаркавка Марія Володимирівна 6. Горбашко Дар’я Олександрівна 7. Гуриненко Дмитро Володимирович 8. Дука Яна Сергіївна 9. Загородня Дар’я Віталіївна 10.Засєдко Анна Олександрівна 11.Захаров Кирило Вадимович 12.Кардаков Денис
Вручення свідоцтв учням дев’ятих класів 2017
  15 червня 2017 року у гімназії «Діалог» відбулося вручення свідоцтв про неповну середню освіту учням дев’ятих класів.
Графік проведення консультацій ДПА для 9-их класів 2016-2017 н.р.
Клас Дата Час Кабінет Вчитель Українська мова 9-А 29.05.2017 9.00 3-305 Лісіцина Лариса Борисівна 9-Б 29.05.2017 10.00 3-305
 

Hosting Ukraine
Всі навчальні заклади України
Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook