Feedback RSS Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 15 хв.
3 10.25-11.10 15 хв.
4 11.25-12.10 10 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

 

 

 

Календар

«    Квітень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

Свята

Календар свят і подій

5-В клас

23.08.2017, 10:27Переглядів: 792

Список учнів 5-В класу

1.Алентьєва Софіта Сергіївна
2.Білан Дарина Олексіївна
3.Вакуліна Катерина Максимівна
4.Гончар Маріана Вікторівна
5.Гром Галина Ігорівна
6.Довгопола Поліна Євгенівна
7.Журід Дар’я Сергіївна
8.Зубатіна Надія Віталіївна
9.Козлов Савелій Дмитрович
10.Корпусенко Анастасія Олександрівна
11.Кучер Максим Антонович
12.Мамонтова Єлизавета Владиславівна
13.Миколенко Єва Володимирівна
14.Мирончук Анна Юріївна
15.Михальчук Арина Олексіївна
16.Місевич Мілана Олександрівна
17.Назаренко Поліна Олексіївна
18.Назаренко Софія Вадимівна
19.Неганова Марія Дмитрівна
20.Петренко Єлизавета Костянтинівна
21.Пилипенко Марія Сергіївна
22.Писарчук Єлизавета Юріївна
23.Проценко Анастасія Володимирівна
24.Ревенко Поліна Геннадіївна
25.Савченко Софія Олександрівна
26.Тимошенко Катерина Ігорівна
27.Фесан Владислав Ігорович
28.Харітонова Анна Вячеславівна
29.Шахін Зорбей


Перегляньте також:


5-Б клас
Список учнів 5-Б класу 1.Алікберов Максим Юрійович 2.Антоненко Ілля Анатолійович 3.Антонов Артем Олександрович 4.Артюшенко Ярослав Володимирович 5.Асташева Олександра Олександрівна 6.Горбатенко Дарина Сергіївна 7.Дзензель Владислав Вікторович 8.Думік Владислав Павлович 9.Дьордяй Тимофій Іванович 10.Жомір Максим Вікторович 11.Коваленко Максим Дмитрович 12.Крамар Анатолій Андрійович 13.Курас Єлизавета Дмитрівна 14.Лобунець Ілля Олегович 15.Мариненко Андрій Владиславович 16.Морозов Гліб Євненович 17.Огінський Олександр Олександрович 18.Пилюк Катерина Михайлівна 19.Писаренко Анна Костянтинівна 20.Пінчук Андрій Павлович 21.Пірковський Сергій Олександрович 22.Ріхтерман Владислав Денисович 23.Росієць Тимофій Петрович 24.Ряполов Богдпн Сергійович 25.Смага Андрій Олександрович 26.Солодкий Євген Олександрович 27.Сорокіна Дар’я Віталіївна 28.Степаненко Денис Сергійович 29.Цимбал Анастасія Романівна 30.Шаровар Анна Вячеславівна 31.Шульга Михайло Віталійович
5-А клас
Список учнів 5-А класу 1. Бабешко Домініка Сергіївна 2. Булана Софія Максимівна 3. Гаєнко Анастасія Русланівна 4. Гарбузов Давид Євгенійович 5. Гаркавка Марія Володимирівна 6. Горбашко Дар’я Олександрівна 7. Гуриненко Дмитро Володимирович 8. Дука Яна Сергіївна 9. Загородня Дар’я Віталіївна 10.Засєдко Анна Олександрівна 11.Захаров Кирило Вадимович 12.Кардаков Денис Михайлович 13.Коваленко Денис Олександрович 14.Кучеренко Артем Андрійович 15.Луценко Анна Вадимівна 16.Марусенко Юлія Вадимівна 17.Настенко Валерія Віталіївна 18.Савельчук Марія Вікторівна 19.Солдатченко Софія Іванівна 20.Сторожук Олександр Вікторович 21.Шкляр Вадим Юрійович 22.Штефан Євгеній Ігорович 23.Шуляренко Юлія Юріївна
Вручення свідоцтв учням дев’ятих класів 2017
  15 червня 2017 року у гімназії «Діалог» відбулося вручення свідоцтв про неповну середню освіту учням дев’ятих класів.
Графік проведення консультацій ДПА для 9-их класів 2016-2017 н.р.
Клас Дата Час Кабінет Вчитель Українська мова 9-А 29.05.2017 9.00 3-305 Лісіцина Лариса Борисівна 9-Б 29.05.2017 10.00 3-305 Лісіцина Лариса Борисівна 9-В 29.05.2017 10.00 3-305 Лісіцина Лариса Борисівна 9-Г 29.05.2017 9.00 3-305 Лісіцина Лариса Борисівна Математика 9-А 31.05.2017 9.00 1-306 Лінник Ірина Анатоліївна 9-А 01.06.2017 9.00 1-306 Лінник Ірина Анатоліївна 9-Б 31.05.2017 9.00 1-304 Маркова Ганна Михайлівна 9-Б 01.06.2017 9.00 1-304 Маркова Ганна Михайлівна 9-В 30.05.2017 10.00 1-306 Красна Тамара Валеріївна 9-Г 30.05.2017 10.00 1-306 Красна Тамара Валеріївна Історія України 9-А 06.06.2017 10.00 3-309 Гаврилюк Жанна Миколаївна Географія 9-Б 06.06.2017 9.00 3-103 Шкоденко Наталія Миколаївна 9-В 06.06.2017 10.00 3-103 Шкоденко Наталія Миколаївна 9-Г 06.06.2017 10.00 3-103 Шкоденко Наталія Миколаївна  
Розклад проведення державної підсумкової атестації  2016-2017 н.р. в 9-их класах гімназії «Діалог»
Дата Час Клас К-ть учнів Кабінет Предмет Голова комісії Вчитель Члени комісії 30.05.2017 9.00 9-а 26 3-305 Українська мова Кузьминець Л.П. Лісіцина Л.Б. Крижанівська О.Б. 30.05.2017 9.00 9-б 26 3-303 Українська мова Міхальова А.В. Куценко В.В. Толстенко Л.М. 30.05.2017 9.00 9-в 21 3-301 Українська мова Красна Т.В. Тихоненко Ю.М Дмитрієва Д.М. 30.05.2017 9.00 9-г 22 3-310 Українська мова Свирида А.В. Мегрін Н.М. Сердюк А.М. 02.06.2017 9.00 9-а 26 3-305 Математика Кузьминець Л.П. Лінник І.А. Мушто В.М. 02.06.2017 9.00 9-б 26 3-303 Математика Кузьминець Л.П. Маркова Г.М.  Слєпакова Н.І. 02.06.2017 9.00 9-в 21 3-301 Математика Міхальова А.В. Красна Т.В. Рожкова Т.Ф. 02.06.2017 9.00 9-г 22 3-310 Математика Свирида А.В. Красна Т.В. Шевчук Н.С. 07.06.2017 9.00 9-а 26 3-309 Історія України Кузьминець Л.П. Гаврилюк Ж.М. Буряк В.А. 07.06.2017 9.00 9-б 26 3-101 Географія Міхальова А.В. Шкоденко Н.М. Максим Т.А. 07.06.2017 9.00 9-в 21 3-102 Географія Красна Т.В. Шкоденко Н.М. Максим Т.А. 07.06.2017 9.00 9-г 22 3-103 Географія Свирида А.В. Шкоденко Н.М. Кушнір В.С.
 

Hosting Ukraine
Всі навчальні заклади України
Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook